על הפרוייקט

משכית יזום ופיתוח חרטה על דגלה את קידום פרויקט משכית הייחודי בסביבתו, החדשני והבולט ביופיו אשר ישתלב בסביבה האורבנית ויהווה כמרכז האזורי שימשוך אליו את מרבית החברות המובילות במשק הישראלי.
הפרויקט היחודי יתוכנן על ידי טובי אדריכלים בארץ ונהנה ממיקומו המרכזי ומבוקש ביותר כיום, בהרצליה פיתוח.
מיקומו של הפרויקט יושב על צירי תנועה ראשיים ( כביש 2) עם נגישות ישירות מאחד המחלפים בכביש ובצמוד לגשר המחבר בין אזור תעשיה הרצליה ותחנת הרכבת.
המתחם שיבנה ימרכז את כל מה שיש לעיר להציע – חווית מגורים ( מיקרו דיור), משרדים בגדלים שונים, שטחי מסחר, מסעדות, בתי קפה ואזורי בילוי.
בצמידות למתחם נמצא מועדון כושר גדול ובריכת שחיה מאחת הרשתות הנחשבות והגדולות בארץ.
 המיקום "המנצח" של הפרויקט במרכז העסקי השוקק של העיר, בצמידות לבנייני היטק חדישים וגורדי שחקים. בתי מלון, מרכזים מסחריים  ומוקדי העסקים והתרבות. בסמיכות, לצומת הסירה, בכניסה לאזור תעשייה.
במרכיבי התכנון כלולים קירות מסך מתקדמים שיאפשרו לדיירים ליהנות מנוף אורבני עוצר נשימה יחד עם בידוד תרמי ואקוסטי מושלם ותחושת פרטיות ואינטימיות.

מגדלים רב קומתיים כוללים סוויטות מרווחות החל מ- 2  חדרים. כן דירות פנטהאוז מהגבוהות ומפוארות בישראל .
 מגדל המשרדים מספק סביבת עבודה מושלמת: מצד אחד שקט ונוחות מקסימליים, ומצד שני מיקום מרכזי בעל נגישות גבוהה ותחנת רכבת צמודה.
הפרויקט מלווה על ידי נבחרת  אנשי מקצוע מהמובילים במדינה כל אחד בתחומו.
משרד אדריכלים "ישר אדריכלים" מופקד על תכנון הפרויקט ולו רזומה ארוך ומפואר של מתחמים בסדר גודל שכזה אשר העמיד אותו כאחד המשרדים הבולטים והגדולים בארץ אשר מתמחה בפרויקטים מסוג זה.
משרד עו"ד ירון-אלדר, פלר, שוורץ ושות מופקד על ליווי משפטי של פרויקט  ומתמחה בליווי פרויקטים מסוג זה ובסדר גודל שכזה עם דגש מקצועי על ההספקט המיסוי.  
על  איחוד וחלוקה השטחים יופקד  ויבוצע ע"י  השמאי והמהנדס – נחום פרמינגר, אשר הוא בין השמאים המוכרים והוותיקים בארץ.
על יעוץ כלכלי- אסטרטגי מופקד משרד  אודלס, קינן & כהן אשר מתמקצע בפרוקטים מסוגים כאלו ונחשב כאחד המשרדים הטובים כיום.
תמהיל ועירוב שימושים המשלב במתחם אחד מגורים, מסחר, בילוי ועבודה יוצר את הקידמה למחר…