משכית תכנון והנדסה

משכית תכנון והנדסה

השיטה  שעוזרת לך להגדיל רווחים בפרוייקטים, חוסכת התמודדות עם בירוקרטיה, וזמן לקבלת אישורים

מתמחה בניהול, תכנון אדריכלי וקידום פרויקטים.
תכנון ערים,בנייה רוויה, פיתוח עירוני ואזורי.
זאת תוך כדי חשיבה אדריכלית ויזמית למיטוב זכויות בנייה.
החברה עובדת גם עם גופים ציבוריים וממשלתיים וביצעה בהצלחה פרויקטים רבים.

יוצרת סביבה אורבנית "משנה חיים" באזורים ביעודים שונים.
החברה עוזרת ללקוחותיה להשלים פרויקטים תכנוניים בזמן הקצר ביותר,
מנטרלת מחוג הלקוחות שלנו בצורה מוחלטת את ההתמודדות עם ביורוקרטיה.

בשנים אחרונות המומחים שלנו הובילו להצלחה עשרות פרויקטים של עירוב שימושים, שיניי יעוד הקרקע, תכניות אב ומתאר וזכו בהכרה תודה בהמלצות רבות מלקוחות מרוצים .

חברתנו עובדת עם צוותי תכנון ופיתוח בין המקצועים ומנוסים בארץ.

זה מאפשר ללקוחותינו ליהנות מאיכות חסרת פשרות. נסיון רב של אנשי המקצוע של החברה והיכרות עמוקה עם התהליכים במוסדות התכנון השונים מאפשרים לקדם תכניות בקלות רבה ולקבל היתרים ואישורים הכי מהר שרק מתאפשר. כל זה בזכות השיטה המהפכנית שפותחה במשכית תכנון והנדסה.

החברה דוגלת בשיטה ייחודית שחוסכת ללקוחותיה המון זמן, משאבים וכסף בדרך לקבלת היתרים או אישורים של תכניות.השיטה שבזכותה לקוחות החברה נפטרים מ"תכניות תקועות", פחת מבירוקרטיה והוצאות מימון מיותרות.

מה מיוחד בשיטה של משכית תכנון והנדסה?

1 | ניתוח ותכנון אסטרטגי למציאת הדרך המדויקת ביותר.

ניתוח ואבחנה של הדרך האופטימלית לביצועו של הפרויקט תוך כדי בדיקה של אפשרויות הביצוע כדי למקסם את אחוזי הבנייה עבור לקוחותינו היזמים או לעשות תכנון אורבני מדויק למוסדות.

מיד עם קבלת הפרויקט נבנה תכנית עבודה הכוללת את כל השלבים מוקצבים בזמן. התכנית נבדקת על ידי אנשי צוות כדי לבחון היכן ניתן להייל כדי להביא ללקוח את התוצאה הרצויה.

2 | בחירת אנשי צוות מתאימים, הרכבת צוותי תכנון

בניית צוות תכנון מתבצעת ע"י מנהל התכנון של החברה. לכל פרוייקט בחברה נבנה צוות מיוחד וייחודי עבורו ויגלול מומחים של החברה ויועצים חיצוניים בעלי נסיון מקצועי באותו מוסד בו מתנהל הפרוייקט.

3 | קידום קידום קידום

לכל פרוייקט מתלווה איש קידום שמכיר את הפעילות של המוסד בו מתנהל הפרוייקט
בצורה מעמיקה. בעל הבנה של תהליכים בארגון ויחסי אנוש טובים. לרוב יוצא מאותו מוסד.

איש קידום מקדם תכניות בהתמדה רבה, תוך כדי נתינת דיווחים שבועיים למנהל הפרוייקט וללקוח. כך זמני הביצוע של הפרוייקט מתקצרים בצורה משמעותית והתוצאות המתקבלות הרבה יותר טובות מאשר בשיטת העבודה הרגילה והמסורתית.

4 | ניהול לפני הכל

כל התוכניות והמידע על המצב של הפרויקטים מרוכזים ביידים של מהנהל התכנון שמוביל את הפרויקט להצלחה מהרגע של תחילת העבודה ועד קבלת האישורים.

מנהל התכנון של הפרוייקט בוחר בקפדנות את כל שלבי התכנון ודואג לביצועם המיטבי. בנוסף לכך, פעם בשבוע מתבצעת שיחת עדכון על ההתקדמות שנעשית במהלך אותה תקופה, המתבססת על עדכונים מכל המחלקות המטפלות. בצורה שכזאת הלקוח איננו מתעסק עם נושא הקידום והבירוקרטיה בכלל ומפנה לעצמו זמן ואנרגיה יקרים לעיסוקים אחרים.

במקרים מסויימים, פעילות חברת משכית תכנון והנדסה יכולה להחליף ללקוח מחלקות שלמות שעוסקות בתכנון (חבילת זהב של משכית תכנון והנדסה) ופותרת את הבעיות של הלקוחות.

כדאי לכם לתת למשכית תכנון והנדסה לטפל לכם בתכניות כי החברה:

עוזרת להגדיל רווחים יזמיים בצורה משמעותית

יכולת להחליף מחלקת תכנון בחברות יזמיות

חוסכת לחלוטין את ההתמודדות עם הבירוקרטיה

בעלי מקצוע בין האיכותיים בארץ עובדים על התכניות

בכל צוות תכנוני יש יוצא אותו גוף שהפרוייקט מתנהל מולו

משיגה אישורים בזמן הכי קצר שאפשר וחוסכת חודשים ואפילו שנים של המתנה

מגוון יועצים במשרד אחד: מנהלי תכנון, אדריכלים, מהנדסים, אדריכלי נוף, יועצי תנועה, יועצי סביבה, מודדים ועוד בעלי מקצוע נוספים מקצוענים בתחומם.

לקוחותינו לא עושים קידום של הפרוייקטים שלהם ומקבלים דיווח שבועי רחב על הפרוייקט

המודל הראשון בארץ שמאפשר ליזם לקבל שירותי תכנון ברמה הגבוהה ביותר בלי להחזיק מחלקת תכנון בחברה

בשנים  האחרונות  המבנה הארגוני של  החברות בישראל השתנה בצורה  משמעותית.יותר ויותר חברות  במשק מעדיפותלהעסיק  פרילנסרים ועצמאים. השירות טוב יותר, תנאי תשלום גמישים, ביצועים ברמה גבוהה יותר, נפח גדול יותר. זה ועוד המון יתרונות אחרים גורמים לבעלי חברות להוציא לשוק החופשי עבודות שפעם בוצעו על ידי צוותים של החברה.

אנחנו במשכית תכנון והנדסה מבינים את הצורך הזה ומציעים מודל מהפכני שמאפשר ללקוחותינו לא רק ליהנות משיתופי פעולה עם המתכננים הטובים בארץ, אלא להחליף לגמרי מחלקות תכנון בחברה.

לכל לקוח שזקוק לשירותי תכנון ברמה הגבוהה ביותר ולא מעוניין להחזיק צוות תכנוני בחברה, אנחנו נותנים שירותי של מחלקת תכנון. נבנה צוות מיוחד עם מנהלים, אדריכלים, יועצים שמותאם במיוחד עבור הפעילות של החברה. המחלקה תנהל את כל הפעילות התכנונית של העסק כאילו היא חלק בלתי נפרד ממנו. אנשי המקצוע הכי טובים ומנוסים בארץ ילוו את הפרויקטים שלכם ויביאו את התוצאות הרצויות.

זאת הדרך הטובה והמהירה ליזמים להתערבב במהירות, לעבוד עם צוותים מקצועיים ביותר ולא להתעסק בניהול מחלקת תכנונית בחברה.

לקוחות מספרים על משכית

מי שמכיר אותי, יודע שקשה מאוד להרשים אותי. פגשתי בחיי כל כך הרבה בעלי מקצוע מתחומים שונים, רק מעטים מהם הותירו בי את הרושם שהותירה בי חברת משכית, ותיכף אסביר בדיוק למה.

בשנת 2018 קיבלתי לידיי טיפול בבניין , אשר עמד לקראת מכירתו בעסקה של כמה מיליונים טובים, אולם העסקה הגיעה לידיי לאחר שנמצאה "בסכנת הכחדה" לאור ריבוי הבעיות הקשות בה. הטיפול בעסקה הועבר אליי, לאחר שעורך הדין הקודם שטיפל בה, התייאש ועזב ירוחם.

רק מעיון בנסח הרישום והצרופות אשר הועברו לידיי, הבנתי שהבניין נמצא במצב קשה מאוד, הן תכנונית והן רישומית. הכשרת הבניין למכירה הצריכה הליך לגליזציה מיידי של חלק מהבניה במגרש, תוך צורך בהגדלת זכויות הבניה הקיימות לצורך הכשרת הבניה, לרבות ביצוע הליך של איחוד וחלוקה מחדש של המגרש האמור ואלה הסמוכים לו כדי להסדיר חלוקה שתשקף את המציאות, וכל זאת מלבד 5 מניעות משפטיות (עיקולים, הערות וצווים) אשר גם הם רבצו על הנכס. בפגישת ייעוץ עם אנג'ליקה וצוותה, אותם הכרתי מטיפולים אחרים אבל הרבה יותר צנועים, היתה הבנה מהירה של הבעיות והיה נראה שרק במשכית יצליחו לחלץ את הבניין מהתסבוכות הרבות בזמן קצר, שיאפשר את העסקה, למרות הכל.

אנג'ליקה וצוותה בחברת משכית עשו ימים כלילות, צעד אחר צעד, בהתמדה שאין דומה לה, עד אשר השלימו את הטיפול התכנוני מול עיריית חיפה ומול רשות מקרקעי ישראל ובעלי המקרקעין הסמוכים. בנוסף לזאת, חב' משכית סייעה רבות בסילוק כלל המניעות שרבצו על הנכס. העבודה מול משכית היתה עבורי עונג גדול. אנג'ליקה וצוותה התגלו כמקצוענים אמיתים. המקצועיות הרבה וההתמדה הותירו בי רושם גדול (זוכרים שזה לא קשה ביחס אליי, נכון?).

אני ממליץ על חברת משכית בפה מלא. כל מי שיעבוד מולה יגלה בדקה הראשונה שמדובר בחברה בולדוזרית, ששום קושי לא מרתיע אותה, צוות שעובד בצורה נמרצת, תוך שהעבודה איתם נותנת לך את ההרגשה שאתה עצל לעומתם והם אלה שמכתיבים את קצב העבודה, לא להיפך. פשוט עונג צרוף.

מה שבאמת היה הגול הגדול עבורי שהלקוח שלי היה מרוצה מאוד מהביצועים המהירים, הצלחנו להציל את עסקת המכר לאחר שכמעט התבטלה מרוב ייאוש והתשואה בה היתה גבוהה יותר ממה שהלקוח ציפה לקבל.

בברכה,

אבי אדרי ושות, משרד עורכי דין

פרוייקטים

הכשרה וניהול מעונות ביאליק 15 חיפה.

הכשרה וניהול מעונות אבן סינא 3 חיפה.

איתור ופיתוח קרקע לבנייה רבויה, בר רבאי דוד 53. חיפה.

עירוב שימושים. דיור מוגן משולב עם גן ילדים, דירות ומעונות יחיאל 23 ג, חיפה. דיור מוגן משולב עם גן ילדים

עירוב שימושים. דיור מוגן משולב עם גן ילדים מגורים ומעונות יחיאל 23 א, חיפה. מגורים

עירוב שימושים. דיור מוגן משולב עם גן ילדים, דירות ומעונות יחיאל 23, חיפה. מעונות

אלנבי חיפה. דיור מוגן ומעונות

שד. בן גוריון חיפה. דיור מוגן. תוספת 2.5 קומות

שד. בן גוריון חיפה. דיור מוגן,
משולב עם גן ילדים ומלונאות

ואדי 18 חיפה, דיור מוגן

משכית תכנון והנדסה | 03-381494

שינוי גודל פונט
ניגודיות